Щодо працюю на роботі, а міська влада повинна все робити!!!Джокер позиція називається моя хата з краю!! Суспільство складається з людей і поки кожен не змінить оцю нав"язану сотнями років думку, що моя хата скраю - нічого не вийде!!Це спеціально сотнями років нав"язувалося Українцям, щоби почували себе меншовартими, не здатними ні на що!! Ти думаєщ воїни УПА не знали, що війну, яку вони вели, програють. Та вони боролися і зробили величезний вклад у стаовлення незалежної України! Кожен повинен щось зробити для розвитку країни, хай щось невеличке, але те, за що йому будуть вдячні Українці. А про міську владу, то не будуйте мрій!! Насьогодні там переважають меркантильні інтереси над суспільними. Переяславська свобода вже довгий час веде боротьбу з Глазуновим Ю.І., Корпанюком К.М. та Доготарем Ю.М. Глазунов незаконно заволодів "Міжколгоспбудом", підприємством, що знаходиться перед газконторою. При цьму близько300-400 чол він кинув, забравши їхнє майно. А двоє інших - колишні УБОЗовці, яким він це все продав і які активно його захищають!! Потім вони вкрали обладнання у МПП "Сіміх", на дуже солідну суму, місто втратило більше 20 робочих місць, виробництво не працює, не йдуть податки до місцевого бюджету тощо, а за оренду землі 3-га вони платять всього 1800грн. При цьому ні міліція, ні прокуратура не приймають ніяких дій, хоча доказів достатньо на 2-3 кримінальні справи. Є протест обласного прокурора про відміну свідотства на право власності, що видане Глазунову. А коли на сесії піднімалися ці питання то лише 16 депутатів проголосували за відміну рішення!! А про створення слідчої комісії і того менше! ОТ ТОБІ І ДІЄВА МІСЬКА ВЛАДА РАЗОМ З ПРАВООХОРОННИМИ ОРГАНАМИ! І від них нічого не дочекаєшся!! Боротися усіма методами - от єдиний вихід із ситуації!! Іти і брати владу у свої руки!
|