Ну от... почали про мову, а закінчили Бандерою. Дайте йому спокійно на тому світі відпочити. Взагалі про діяльність УПА не можна говорити однозначно, хоча б тому, що ця діяльність відбувалася у часи війни, а там як то кажуть треба діяти а не роздумувати. АЛЕ негативне ставлення до УПА роздуте радянською пропагандою. Якщо ні, то поясніть мені чому ми частіше згадуємо про Бандеру, ніж про діячів громадянської війни 1918-1921 рр? Ви думаєте тоді менше українці українців перебили? Але чомусь про це не згадують. Справа в тому, що УПА були потужною силою і боролись проти них різними способами, в тому числі й пропагандою і т. д.
Далі спілкуємось по темі становища української мови!
|